Evde Rahatlamak İçin SPA’ lar
EVDE RAHATLAMAK İÇİN SPA ' LAR

 

SPAS FOR RELAXING AT HOME

En geniş spa ürün çeşidi, Avrupa’nın en büyük spa üreticisi, 20 yıldan fazla zamandır spa üretimi. Özgün kenar tasarımını, optimum
enerji tüketimini, sağlık ve güzelliği, tam vücut masaj etkisini, ozon ve filtre ile saflaştırılmış kristal berraklığında suyu, ergonomileri, dayanıklılık için iç
metal yapısını bir araya getiren marka Maksimum kalite ve garanti sağlayan Avrupa üretimi bir spa.

ADVANCE 30 - 216 x 198 x 90 cm

Aquavia’nın en yeni ve özel modellerinden birisidir. Yumuşak ve şık hatlı tasarımı ile iki ergonomik uzanma yeri ve üç ayrı oturma bölümü sayesinde vücudunuzun bütün bölgelerine masaj yapma imkânı sunar. Size en iyi konforu ve rahatlamayı vermek için tasarlanmıştır. Yaşayacağınız deneyimi unutulmaz yapacak bu yeni Aquavia Spa’nın tadını çıkarın.


      KOD
         
ADVANCE 30 STANDART / STANDARD 41908
ADVANCE 30 STANDART, KABİNSİZ / STANDARD WITHOUT CABINET

 

 

FUTURA 20 - 216 x 198 x 90 cm

En popüler spa, rahatça 6 kişinin sığacağı şekilde, ve her bir oturma yerinden rahatlatıcı bir hidroterapi tecrübesi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Oturma yerimizin avantajları ile, her bir aile için mükemmel olacak şekilde farklı versiyonlarda yapılmıştır. Bu 6 kişilik spa, farklı oturma yerlerine hoş bir şekilde yayılan 20 hidroterapi jeti ile komple masaj yararına sahiptir. Güzel rahatlatıcı masajlar dileriz.

      KOD
         
FUTURA 20 STANDART / STANDARD 36626
FUTURA 20 STANDART, KABİNSİZ / STANDARD WITHOUT CABINET

 COMPACT 30 - 216 x 148 x 90 cm

Compact SPA üstün kaliteli iyi bir ürünün faydalarından vazgeçmeden, evinizde küçük bir alanda SPA’dan keyif almanıza olanak sağlar. Şık tasarımı ve küçük boyutları bu SPA’yı seçkin bir ürün yapmanın yanında kullanışlı bir ürün haline de getirmektedir. Bu SPA, Compact 20 modelindeki jetlerden farklı jetler ile donatılmasının yanında masajı daha fazla yoğunlaştırmak için 10 adet ilave masaj başlığı bulundurmaktadır.


      KOD
         
COMPACT 30 STANDART / STANDARD 41907
COMPACT 30 STANDART, KABİNSİZ / STANDARD WITHOUT CABINET 

FUTURA 40 - 216 x 198 x 90 cm

Bu en popüler SPA, içine 6 kişinin rahatlıkla sığabilmesi ve her bir koltuğunda oturana huzur verici hidroterapi deneyimini sağlayabilmesi için tasarlanmıştır. Oturma yerlerinin avantajı ile her aileye mükemmel şekilde uyacak farklı modellerde yapılmıştır. Futura ürün gamının en üst seviye ürünü olan ve kaptan koltuğu masajı ile, size gerçek dokunmatik Aquavia spa deneyimini yaşatacaktır. Piyasada kullanılanların en iyisine sahip olmayı isteyenler için.

      KOD
         
FUTURA 40 LUKS / LUXE 36624
FUTURA 40 LUKS, KABİNSİZ / LUXE WITHOUT CABINET

  

ADVANCE 50 - 216 x 198 x 90 cm

Bu ürün Aquaviaspa’nın sürekli ve sabit gelişiminin ve modernizasyonunun bir sonucudur. Rahatlık vermesi için düşünülmüş olan yumuşak biçimiyle bu jakuzi özel olarak sizlerin rahatlaması ve azami konforu için düşünülmüştür. İki ergonomik minder ve başka üç adet oturma imkânı ile tüm vücudunuzu masaj uygulayarak şımartabilirsiniz. Bu ürün Advance 30’u tüm avantajlarına sahiptir ve size bundan başka yeni ilave edilmiş su jetleri ile daha etkin bir masaj sağlamaktadır

      KOD
         
ADVANCE 50 LUKS / LUXE 41909
ADVANCE 50 LUKS, KABİNSİZ / LUXE WITHOUT CABINET

  

AQUA 8 - 233 x 233 x 91 cm STANDART

Sizin ve eşinizin uzanma yerlerini de içeren, her bir koltuk için eşsiz konfor sunan bu SPA her koltuk için jet terapisi ile 6 kişinin kolaylıkla sığabileceği bir SPA’dır. Özel kalıplı uzanma yerlerimiz uzun boylu kişiler için tasarlanmıştır böylece her günün sonunda gerçekten dinlenebilir ve gevşeyebilirsiniz.

      KOD
         
AQUA 8 STANDART / STANDARD 32474S
AQUA 8 STANDART, KABİNSİZ / STANDARD WITHOUT CABINET


 

CALYPSO - 200 x 166 x 71 cm

Evinizde bir spa’ya sahip olmak istiyorsunuz ancak yeterli yeriniz mi yok? Evinizdeki herhangi bir yere yerleştirmenize olanak sağlayan küçük boyutuyla Calypso spa size yer derdi olmadan spa’nızdan keyif almanızı sağlar.

      KOD
         
CALYPSO STANDART / STANDARD 43930
CALYPSO STANDART, KABİNSİZ / STANDARD WITHOUT CABINET

 

  

PRESTO - 220 x 103 x 76 cm

Presto SPA Tempo ürün gamı içerisindeki en küçük SPA’dır. iki kişinin rahatlaması için idealdir ve yerin problem olduğu yerler için en uygun çözümdür. Bu sevimli derin SPA çok küçük bir alan kaplamasına rağmen büyük modellerin sahip olduğu tüm hidromasaj özelliklerine sahiptir. Tam donanımlı taşınabilir olan bu SPA’yı sadece su ile doldurun ve evinizin elektriğine bağlayın; o gerisini halledecektir. Siz bir kadeh şampanya ile kutlama yaparken saf rahatlamaya ulaşacaksınız.

      KOD
         
PRESTO STANDART / STANDARD 16006
PRESTO STANDART, KABİNSİZ / STANDARD WITHOUT CABINET

  

SUNDOWN Ø 205 x 90 cm

Sundown spa en iyi sonuçları elde edebilmek için en son teknolojiyle ve gözle görülür modernlikte üretildi. 2m çapında oluşu 5 kişiye kadar kullanıma izin vermekte ve büyük bir spanın sağlayabileceği en iyi avantajları sağlamaktadır.

      KOD
         
SUNDOWN STANDART / STANDARD 52163
SUNDOWN STANDART, KABİNSİZ / STANDARD WITHOUT CABINET

  

BARCELONA 230 x 230 x 90 cm

Etkileyici Barcelona spa’sı, muhakeme gücü en fazla olan müşterilerin taleplerini karşılamak üzere; en iyi sonuçlar ve güncel ve modern bir tasarım elde etmek için, en son teknoloji ile tasarlanmıştır. Kare tasarımlı ve en son ayrıntılarla bitmiş olan bu spa dört kişiye kadar dinlenme sağlayan en yüksek standartları karşılar.

      KOD
         
BARCELONA STANDART / STANDARD 52163
BARCELONA STANDART, KABİNSİZ / STANDARD WITHOUT CABINET

  

ROUND2 Ø 205 cm

ROUND2 spa , modern tasarım ile en iyi sonuçları sunmak için en son teknoloji kullanılarak dizayn edilmiştir. 2 metre çapında, 5 kişi oturarak rahat bir şekilde kullanabilir. Stratejik olarak konumlandırılmış jetleri ile, vücudun farklı bölgelerinde birçok masaj seçenekleri sunar. Kromoterapi seçeneği mevcuttur

      KOD
         
SUNDOWN STANDART / STANDARD 52163
SUNDOWN STANDART, KABİNSİZ / STANDARD WITHOUT CABINET

  

 

 

 

 

 

KABİN SEÇENEKLERİ / CABINET OPTIONS

      KOD
         
SENTETİK SAHİL GRİ KABİN / CABINET SYNTHETIC COASTAL GREY  
SENTETİK IPE KABİN / CABINET SYNTHETIC IPE  
SENTETİK MEŞE KABİN / CABINET SYNTHETIC OAK  
DOĞAL AHŞAP RED CEDAR KABİN / CABINET NATURAL WOOD RED CEDAR  
DESIGN LINE SAHİL GRİ KABİN / CABINET DESIGN LINE COASTAL GREY  
DESIGN LINE IPE KABİN / CABINET DESIGN LINE IPE  
DIPS ÇİFT İZOLASYON SİSTEMİ / DUAL ISOLATION POWER SYSTEM  
RENKLİ LED AYDINLATMA / COLOR LED LIGHTING POINTS  
PASLANMAZ ÇELİK JETLER / STAINLESS STEEL JETS  
         
BLUETOOTH STEREO SİSTEM+ELS / BLUETOOTH STEREO SYSTEM+ELS  

 

 

 

 

 

AKSESUARLAR / ACCESORIES

      KOD
      Code
         
SPA BASAMAKLARI GRİ / SPA STEPS GREY 42002 CL01
SPA BASAMAKLARI IPE / SPA STEPS IPE 42002 CL05
SPA BASAMAKLARI MEŞE / SPA STEPS OAK 42002 CL02
SPA BASAMAKLARI CEDAR / SPA STEPS CEDAR 42002 CL00
SPA BASAMAKLARI DESIGN LINE BEYAZ / SPA STEPS DESIGN LINE WHITE 46993
ÖRTÜ TAŞIYICISI / COVER LIFTER 28462
MANUEL VAKUMLU TEMİZLEYİCİ / MANUAL VACUUM CLEANER 27903